Ben Blushi tallet me Bashën: Një fabul me Lulin….

Ben Blushi ka ironizuar refuzimin e kërkesës së tij nga Lulzim Basha.

Blushi i kërkoi Bashës, që nëse do të rrëzojë Edi Ramë, të bashkojë votat me Ilir Metën dhe të bëjë një mocion mosbesimi.

Por Basha i është përgjigjur Blushit nga çadra, duke thënë se nuk do ta rrëzojë Ramën në parlament, por kërkon që ai t ëiki vetë.

Një fabul për Lulin!

Lul Basha ka thënë se nuk do ta rrëzojë Qeverinë me mocion në parlament ashtu sic kam propozuar sot.

Kjo është njëlloj sikur ujku të thotë nuk dua te ha mish, por patate”, shkruan Blushi.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...