Ben Blushi tallet me Bashën: Një fabul me Lulin….

Ben Blushi ka ironizuar refuzimin e kërkesës së tij nga Lulzim Basha.

Blushi i kërkoi Bashës, që nëse do të rrëzojë Edi Ramë, të bashkojë votat me Ilir Metën dhe të bëjë një mocion mosbesimi.

Por Basha i është përgjigjur Blushit nga çadra, duke thënë se nuk do ta rrëzojë Ramën në parlament, por kërkon që ai t ëiki vetë.

Një fabul për Lulin!

Lul Basha ka thënë se nuk do ta rrëzojë Qeverinë me mocion në parlament ashtu sic kam propozuar sot.

Kjo është njëlloj sikur ujku të thotë nuk dua te ha mish, por patate”, shkruan Blushi.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Ben Blushi tallet me Bashën: Një fabul me Lulin….”

 1. Anarko-Sindikalisti says:

  Pataten do ta haje jo nga gryka, por nga by…

 2. Fredi Fieraku says:

  Pas zgjedhjeve te dy do hani mut pa merak. 😀

 3. Elona says:

  Basha do vetem dildon e argites motres se Shkelzenit ne bythe
  Luli i ka vene dhe emer, Bruno

 4. Rigoni says:

  Lulushi beri “self sex”…….dhe ngeli shtatzan,….

 5. koha jone says:

  Blushi me kete propozim e nxori bllof, qe Lulzimja nuk e ka hallin tek Rama ,por nuk do te futet fare ne parlament , sepse shkon si cjapi tek kasapi .
  HA HA HA .

 6. ALBAN DEGA says:

  From: Alban Dega
  Date: May 21, 2016 at 10:45:13 AM EDT
  To: [email protected]
  Subject: BENI S’ECEN VET…

  BENI S’ECEN VET…
  FAKT…. JO OPINION !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  …Kurre nuk ka ecur vete!
  Ka ecur me koken e Gjyshit….
  me trurin e Babait…
  Me guximin e Lesit
  Me patericat e Nanos!
  Me votat e se Majtes!
  Me tolerancen e Rames…
  E vetmja gje e vetvetes…
  Show mediatik i Blushit!
  ” NA E CAU TRAPIN”
  eshte bere teper bajat!
  Shfaqja e Benit deshtoi
  Total Failure, thone Amerikanet
  Disfate e plote!
  … Enough it’s enough!
  …. Boll me …..
  Ka mbetur cun mamaje
  … Ben Blushi nuk ecen vet .

 7. MONDA says:

  Turp t`ju vije qe komentoni Ben Blushin ne kete menyre .Atij s`i vjen te maja e thoit Rama .Rama ndrroi grate si fustanet qe provojme kur vemi ne dyqan,Po nuk eshte si keta kriminele dhe bandite!Eshte i fisem Beni e jo pa moral si gjithe politikanet .Po mjer ti o popull qe nuk di te zgjedhesh te duhurin ! Ky vend eshte i mallkuar !Si tha Konica: SHQIPERI TE KAM DHJERE , S`TE MORA VESH ASNJEHERE!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *