FOTOT/ “Luli është si ata tipat që ankohet pa filluar ndeshja, jo s’bën topi, jo fusha, jo keni portier më të mirë…”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Lulzim Basha, pavarësisht lëshimeve të panumërta që iu bënë dje, është i vendosur të qendrojë në çadër dhe të mos e lejojë PD-në të kthehet në Kuvend dhe të marrë pjesë në zgjedhje.

Kërkesat e tij absurde kanë bërë që në rrjet të ketë jo vetëm irritim, por edhe humor.

Me ironi, në meme të ndryshme paraqiten edhe drejtues të opozitës, gati për mosbindje civile.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-2-3.jpg","attachment_id":"673515"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-3-3.jpg","attachment_id":"673516"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-1-3.jpg","attachment_id":"673514"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-20.jpg","attachment_id":"673513"}]
        
        Loading...
        

2 komente në “FOTOT/ “Luli është si ata tipat që ankohet pa filluar ndeshja, jo s’bën topi, jo fusha, jo keni portier më të mirë…””

  1. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

    Luli ka te drejte,nuk mund te ndeshet me ekipe meshkujsh !

  2. Xen deledashi says:

    Hahahahaa foto ë Dashit e madhe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *