FOTOT/ Të gjithë sytë tek “Vajza e babit”

Ivanka Trump ka shkëlqyer dje në Berlin, ndërsa ka marrë pjesë në një mbrëmje gala krah kancelares gjermane, Angela Merkel.

E veshur me një fustan të bardhë, ajo dukej magjepëse dhe gjithë vëmendja është drejtuar pikërisht nga ajo.

Por ndërkohë, jashtë kishte protesta kundër babait të saj.

Ky ishte udhëtimi i parë i saj jashtë SHBA si këshilltare e të atit.

Ivanka Trump tashmë konsiderohet si “Vajza e Parë”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-3.jpg","attachment_id":"673533"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-1-1.jpg","attachment_id":"673534"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-2-1.jpg","attachment_id":"673535"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-3-1.jpg","attachment_id":"673536"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-4-1.jpg","attachment_id":"673537"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-5.jpg","attachment_id":"673538"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-6.jpg","attachment_id":"673539"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-7.jpg","attachment_id":"673540"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-8.jpg","attachment_id":"673541"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-9.jpg","attachment_id":"673542"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-10.jpg","attachment_id":"673543"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ivanka-11.jpg","attachment_id":"673544"}]

1 komente në “FOTOT/ Të gjithë sytë tek “Vajza e babit””

 1. Alban Dardani says:

  — — FOTO te bukura , qe pasqyrojne bukur ,–=
  == bukurine, plastiken , finese , njerezoren ,
  – te dukshmen, te pa dukshmen, te tashmen ,
  te ardhshmen e nje vajze, gruaje, dhe femre dinjitoze.
  xxxxxxxxxxxx
  — Me Emrin qe perfaqeson fortesine , – sllave [IVANIN e tmerrshem-]
  — Me prejardhjen , guximin , ambicjen – gjermane
  — Me zgjuaresIn , dinakerin , diplomacin – e Britanis Madhe
  — JO shum larg , kjo” VAJZE E PARE” , do do behet PRESIDENTE (” Mbreteresh”) e PARE e AMERIKES ..
  — URIME..!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *