Basha i shkon deri në fund rrugës radikale, braktis edhe tryezën e thirrur nga Ilir Meta

Lulzim Basha duket se do t’i shkojë deri në fund rrugës radikale.

Ai ka vendosur të refuzojë të ulet në tavolinën e thirrur nga Ilir Meta.

Vendimi është marrë pas takimit me aleatët.

Por, ky vendim nuk është pritur mirë nga aleatët.

Një prej tyre, Agron Duka, e ka lënë mbledhjen në mes në mënyrë demonstrative dhe ka vendosur të marrë pjesë në takimin e thirrur nga Meta.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Basha i shkon deri në fund rrugës radikale, braktis edhe tryezën e thirrur nga Ilir Meta”

  1. tomsojeri says:

    Ky kopil ka vendosur te mbaj deri ne fund breket e Saliut dhe Shkerdhenit e kur ti vi dita e pageses per cka po ben, do ja mbath ne Holland ku ka siguruar folen e shpetimit ! Ndaj do kapur para se te hik e te tridhet nga ky popull per cka po i ben !!Tyt,……qelbesir e jargosur berishiane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *