Përplaset për vdekje punonjësi i postës në Lushnjë, udhëtonte me motorçikletë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar pasditen e sotme në hyrje të qytetit të Lushnjes.

Ngjarja ka nodhur tek rrethrrotulli pranë ish-fabrikës së plasmasit, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi Ersuel Kamxhiu, punonjës i Postës Shqiptare.

Ky i fundit po udhëtonte me një motoçikletë kur është përplasur nga një automjet.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka shoqeruar drejtuesin e mjetit, Ervis Blliku 27 vjeç.

Grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *