Rama përshëndet qytetarët, mesazhi i radhës: Nëse ndalemi sot, kemi shumë për të humbur…!

Kreu i Qeverisë, Edi Rama e ka nisur ditën me një foto nga pazari i Korçes, duke njoftuar gjithë të interesuar se do të jetë mes votuesve për herë të parë të kësaj zone.

Shumë është bërë. Ende më shumë mbetet për t’u bërë.

Por edhe shumë ka për të humbur nëse ndalemi sot.

Prandaj këtë mbasdite do të jemi më shumë se kurrë tek Parku Rinia i Korçës, me votuesit e parë dhe rininë korçare, të bashkuar”­ shkruan Rama në rrjetin social Facebook.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Rama përshëndet qytetarët, mesazhi i radhës: Nëse ndalemi sot, kemi shumë për të humbur…!”

  1. ATDHEU says:

    As nje sekond ne vend numero. Cdo humbje kohe eshte fitim per familjen e kriminelit Sali Berishovic. Perpara perpara perpara

Lini një Përgjigje te coku Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *