Rama reagon pas deklaratave të Bashës: Një zë i ngjirur bërtet për t’u treguar përralla qorrave, vajmedet PD

Kryeministri Rama ka reaguar në lidhje me deklaratat e Bashës se opozita nga java tjetër do të përshkallëzojë protestat dhe mos bindjen civile në të gjithë vendin.

Me anë të një postimi në facebook Rama shkruan se një zë i ngjirur bërtet për t’u treguar përralla qorrave që s’duan të shohin shurdhëve që s’duan të dëgjojnë.

Më tëj Rama shkruan vajmedet PD vajmedet kuku për ty.

Postimi i plotë

“Një zë i ngjirur bërtet për t’u treguar përralla qorrave që s’duan të shohin shurdhëve që s’duan të dëgjojnë#VajmedetPDvajmedet kuku për ty”.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama reagon pas deklaratave të Bashës: Një zë i ngjirur bërtet për t’u treguar përralla qorrave, vajmedet PD”

 1. beni says:

  Bravo EDI! BRAVO BRAVO! Ti i duhet Shqiperise edhe per 3 Mandate te tjera deria sa te behet realisht SHTET dhe te jete pastruar plotesisht nga plehta te Tilla si cadraket . (sqarim: cadra ka mbeshtjellur gjithe vrasesit, kriminelet , hajdutet, injorantet, te paaftet, shkaterrimtaret e Shqiperise).

 2. Diana says:

  Ed Rama po le nam me keto postime koti. Je bere si puna e strucit me koken ne rere…..
  Akoma ke ndermend ta lesh kete kerme politike te livalidhise ???? Ku eshte shteti dhe policia????
  Lulezim debilit, me sa shoh do t’ia jape drejtimin populli pa, per ty na rrofshin postimet on-line!!!!!

 3. kombi says:

  Per 4 vjet Rama ka bere ndryshime shume te medha , vertet vetem qorrat nuk mund ta shohin . Tani ka filluar te vij era Shtet , por 4 vjet jane shume pak per rrumpallen e madhe qe mbolli Berisha , ne cdo drejtim , qe nuk di se nga ta fillsh me pare . Shqiperia eshte nje vend i lashte ku eshte derdhur gjaku me tonelata , per ta mbrojtur nga armiqte e huaj , vjen Berisha antishqipetari dhe e shkatarron me te gjitha mundesite e tij , por Shqiperia shpetoi nga kthetrat e tij , erdhi Rama qe i vuri gjoksin Shqiperise ne cdo skute .
  VOTAT JANE VETEM PER RAMEN, NJE SHQIPTAR I VERTETE ,QE E DON SHQIPERINE SI EUROPA DHE JO SI HAXHI QAMILI .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *