Berisha kërcënon Ramën: Mos guxo të bësh zgjedhje. Ky është paralajmërimi im i fundit, mjerë ti po vazhdove

Sali Berisha i bëri thirrje Ramës që të mos vazhdojë më me përgatitjet për zgjedhjet e 18 qershorit.

Duke folur nga çadra e PD­-së, ai tha se mjerë Rama nëse tenton ti përvetësojë votën shqiptarëve.

Mos guxo të bësh hapa drejt zgjedhjeve sepse do kesh fundin fatal që meriton.

Të jesh i bindur që ata që ke përreth dhe nuk të lejojnë ty të japësh dorëheqjen, nuk kanë asnjë hall tjetër vetëm milionat që kanë vjedhur bashkë me ty.

Nuk kanë asnjë dashuri tjetër, përveçse mundësisë për të vjedhur më shumë. Ata do tia mbathin, midis tyre edhe me rroba grash siç bëri Gramoz Ruçi në 1996.

Tani nuk është 1996, por Revolucioni Demokratik, i cili do tu krehë me radhë.

Paralajmërimi së fundmi është ky, mos imagjino se do shkosh në zgjedhje duke u përvetësuar votën shqiptarëve.

Mjerë ti po vazhdove në këtë rrugë”, tha Berisha.

REMOTE_ADDR:[]

20 komente në “Berisha kërcënon Ramën: Mos guxo të bësh zgjedhje. Ky është paralajmërimi im i fundit, mjerë ti po vazhdove”

 1. shoku says:

  Vetem fjala DAJLL te rri tamam ty.
  Tall trapin sa pa u bere vertingu.

 2. Aksi says:

  Eshte aq groteske e gjitha, saqe nuk e di a ja vlen te flitet e te publikohet ky nevojtore.

 3. bushi says:

  ky bertet qe t’i dale frika e vet

 4. Lumi Ottawa says:

  Salih Gerdeci, Salih Faslici, Salih Karadjici, Salih Incesti, Salih Piramida, Salih Kondrabanda, Salih 21-Janari, Salih Tradhtari, Salih Hajduti, Salih Komunisti, Salih Penicilina, Salih Cezi, Salih Mortja, Salih Lazarati…lists vazhdon.

 5. Azio says:

  Sali,
  A ke blere brisk berberi,per t’ja rruar b…..Edit dhe gjithe popullit qe ja ke sjell ne make te hundes.
  PALACO
  KRIMIMINEL
  TRADHETAR

 6. Naimi says:

  Te paska hyre frika ne palce mor kodosh.Pandeh se do te shpetosh nga dretesia?Kurre !Ti po jeton ditet e ankthit dhe te lemerise psikologjike.As Rames as kujt ne kete vend nu ke cfar ti besh.Populli te njeh mire ty dhe kedo qe te mbeshtet ty.Ora e drejtesise po afron.Paraqitu para prokurorise e gjykatesve qe do te vendose reforma dhe trego te gjitha mekatet.Bej shantazh sa te duash.Ti i mer urdhrat nga serbi qe te polli.mos more derdimen se do tete hane larashet

 7. shkodrani says:

  O kriminel nte lafte dhe kyt rradhe me ba rromuja me 300 hajdutet e ty te lumt bytha po me ken si Rama xhami ma i pare qe te thehet ti sjell ty patkojt prej diellit me 300 cubat e tu po ik mor flliqsina Serbit sa lek te ka pagu Rusia Greku ty per kto rromuja tu shofte fara jote o flliqsin bane prove dhe nje here ti ku do shkosh ne at te S…….

 8. shqip says:

  Kete priteni kur ta marre ndonje skuader marinsash . Me kujtohet Daniel Ortega i Panamase , kur e moren me helikopter . Edhe ai i bente karshillek amerikaneve. Pasi u ezauruan te gjitha mundesite diplomatike , ngelet vetem ta mbyllin ne ndonje biruce . Aty pastaj le te tregoj barcaleta me nastradin. Kurse ai tjetri , Lyli fondo pizza, ate do t’ja hedhin demokrateve , ta bejne ata ekzekutimin.

 9. Beli says:

  Cfare hale qe eshte ky salehu. Nuk habitem se ka gjak serb.

 10. mete says:

  Sale kete radhe nuk ka helikopter te te marre ty dhe ate familjen tende bastarde, provoje dhe do e marresh pergjigjen, per gjithe te zezat qe i ke bere keti populli.

 11. Albani says:

  Dita qe ti do te jesh pas kangjellave Sali,do te jete dita me e lumtur e jetes sime dhe miliona Shqipetareve.
  Do zoti te vije sa me shpejt dhe bashke me ate dite vjen dhe integrimi ne Evrope,sepse shkon paqete me burgimin tend.

 12. ATDHEU says:

  Ju lutem te gjithe komentuesve, te mos komentojne ne artikujt per kete ksizofren. Nuk ja vlen.

 13. jani says:

  Ti do vdesesh mga marazi o kolere, o tifo ,o gonorre. Dhe ate dite do e bejme feste.

 14. mali says:

  a kulish bushtre qe je, i ke ditet e numeruara o kamarjer leshi.

 15. Arber Joni says:

  Sahli suma , urt se do te varrosim per se gjakove , qaje si lavire ne 97ten , moret ullishtet e vlores si ato kurvat e sojit tend , mercenaries e tu , ndaj urt e ule koken , se shqiptaret ta qajne motren !!! Krruaje sumen be mezi po presim provokimin tend , e do ta shofesh ku do te vene leckat!!!

 16. osumi says:

  Saliu, si ne filmin “Beni ecen vete” nga frika bertiste ne pyll……..

 17. Christopher Columbus says:

  Plaku i marrosur i Vicidolit do ta ktheje Partine Demokratike ne organizate terroriste .
  Ky do te jete fundi i kesaj partie

 18. nani says:

  Zhduku!!Plehrë!!!👎👎👎👎👎👎👎

 19. Sali Berisha says:

  Te nderuar shqiptare, mos I merrni me serjozitet ato qe kam thene ne cader se une … te ha mune. E kam nga pleqeria dhe nga marazi qe do me burgoset djali. Zeni si pede qe eshte do ma bejne cope atje ne burgun e Peqinit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *