FOTO/ Klubi i Partizanit arrin një marreveshje me Luciano Moggin

Presidenti i Partizanit, Gaz Demi ka zhvilluar ditën e sotme një takim me një nga emrat e njohur të futbollit italian.

Bëhet fjalë për ish drejtorin e njohur sportiv të skuadrës së Juventusit, Luciano Moggin.

Burime për “TemA”, konfirmuan se Klubi i Partizanit arrin nje marreveshje me Luciano Moggin.

Sipas marrveshjes së arritur me klubin e Partizanit, Moggi do të jetë në rolin e këshilltarit të presidentit të 15-herë kampionëve të vendit Gaz Demi.

Një marrveshje e bujshme kjo për Partizanin, që do të ketë pranë tyre një nga emrat më të njohur të futbollit italian./f.b

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO/ Klubi i Partizanit arrin një marreveshje me Luciano Moggin”

 1. Albani says:

  Mogi eshte I njohur per skandalet e trukimit ne Itali,dhe sic duket tani gjeti dhe vendin ideal.
  Morrat biznesmene Shqipetare qe nuk I lidh asgje me topin.

 2. RRUSPIJA RIPJELLJES says:

  akoma sja kan heq titujt morrave te kuq…asedhe njihere skan dale kampion ne fushe..krejt rregjimi ja ka dhone titujt morrave

 3. piter pan says:

  Shqiperia ndjell vetem mafiozet!
  Pika qe s’i bie ketij futbolli, ku jemi katandisur!, me Kukesin qe mund Tiranen, o zot i madh!

 4. Plaku Xhuxhumaku says:

  Nuk na mjaftojne hajdutet tone ketu, po i sjellim edhe nga Italia tashti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *