Ngrëçi politik/ Pas takimit me Presidentin, Basha shkon t’i japë llogari Berishës

 

Pas takimit me Presidentin Nishani, kreu i PD-së, Lulzim Basha është takuar edhe me Sali Berishën. Në një pronocim të shkurtër për median pas takimit, Basha tha prerazi se zgjedhje pa opozitën nuk do të ketë.

Kryetari i Partisë Demokratike Basha  zhvilloi sot një takim me Presidentin Bujar Nishani në ambjentet e Presidences që zgjati  rreth 50 minuta ky në fokus ishte situata politike. Ky takim erdhi fill pasi takimit që kryedemokrati pati me krerët e demokratëve në rrethe.

Ky është takimi i parë që Basha zhvilloi me Presidentin për zgjidhjen e ngërçit politik që pasi PD hyri në çadër.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ngrëçi politik/ Pas takimit me Presidentin, Basha shkon t’i japë llogari Berishës”

  1. Petrit Shkembi says:

    Mos ka vajtur prap të haje supe dhe byrek te Vefa & co Hengert koken dhe kembet e tij hengert…

    Rusia dhe Serbia, nuk kane pune ketu! Qeveri teknike para zgjedhjeve ka vetem ne vendet e URSS… ketu nuk do kete kurre!

    Vetingu do behet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *