Rama paraprin takimin e pasdites: Sheshi “Demokracia” në Kavajë, si ishte në 2013 dhe si është sot pas “Rilindjes Urbane”

Kryeministri Rama sot pasdite do të jetë në një takim me të rinjtë në Kavajë që votojnë për herë të parë.

Takimi zhvillohet pak ditë para zgjedhjeve për kryetarin e ri të bashkisë pas largimit të Elvis Roshit, por opozita ka bojkotuar procesin.

Përmes një statusi në faqen e tij në Facebook, Rama shkruan se shumë është bërë, ende më shumë mbetet për t’u bërë, por edhe shumë ka për të humbur nëse ndalemi sot.

Kryeministri ka publikuar edhe foto nga sheshi Demokracia në Kavajë si ishte në 2013 dhe si është sot pas Rilindjes Urbane.

Statusi ne rrjetin social i Rames:

MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një ditë të mbarë më këtë imazh të Sheshit Demokracia në Kavajë më 2013 dhe sot🌹

Shumë është bërë. Ende më shumë mbetet për t’u bërë. Por edhe shumë ka për të humbur nëse ndalemi sot. Prandaj këtë mbasdite do të jemi më shumë se kurrë tek ky shesh, me votuesit e parë dhe rininë kavajase, të bashkuar#PërKavajënQëDuam🌳 #PërShqipërinëQëDuam🇦🇱🇪🇺 me #Drejtësi #Shtet💪 #Punë👍 #Mirëqenie😀 me #PartinëSocialiste🌹

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *