Spiropali paralajmëron nga Kavaja: Nuk do lejojmë asnjë plak si Saliu të ndosi…

E pranishme në takimin e kryeministrit Edi Rama me të rinjtë e Kavajës është edhe sekretarja për Rininë në PS, Elisa Spiropali.

Gjatë fjalës përshëndetëse, ajo ju ka bërë thirrje të rinjve të marin pjesë në zgjedhje dhe të votojnë për Partinë Socialiste duke mos i lënë veten në dorë të Berishës.

“Nuk do lejojmë asnjë plak si Saliu të ndosi këtë ngjarje të votuesve për herë të parë”,  tha Spiropali.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Spiropali paralajmëron nga Kavaja: Nuk do lejojmë asnjë plak si Saliu të ndosi…”

 1. Vajmedet says:

  Ja do ta mbroje voten kjo hajdutja e doganave.

 2. sit... back..and relaks →→→ says:

  Ndosi, Ndoti apo Ndyej? Cila eshte forma e sakte ne shqip?

 3. Sefer Loku says:

  Elisa moj bibe. Thuhet “ndot” jo “ndos” per veten III. Dhe perpiqu te flasesh sa me pak sepse dukesh komplet budallaqe me retorikat a tua te shpifura. Uff mo, mut njona ane, shurre ana tjeter.

 4. lina says:

  5 milion “vota” Spiropali.

 5. Kujtimi says:

  Kavaja duhet te behet barikade per Bashen e Saliun nuk duhet ti lejointe afroen ne Kavaj Demokratike. Jepy plerave nje leksion qe ta ken per jet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *