VIDEO/ Humori: Kur vijnë krushqit në çadër…

Partia Demokratike prej më shumë se dy muajsh ka ngritur një çadër para Kryeministrisë dhe kërkon largimin e Edi Ramës.

Por shpesh rrjeti është treguar i pamëshirshëm me çadrën.

Kjo video e mëposhtme ironizon momentin kur në çadër hyn Lulzim Basha me shpurën e vet.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Humori: Kur vijnë krushqit në çadër…”

  1. L leshi says:

    Sec mu kujtuan vitet kur sala brohoriste partia punes, lavdi markizem leninizem dhe thone pastaj se jane parti demokratike.Ajo pjede e popullit eshte mesuar me kultin e individit…

  2. Bushi says:

    Ky Basha u zgerlaq fare.I doli edhe ajo pak kripe qe ja kishte dhene e jema.I vuri vehtes dhe pd-ke bojen e zeze.Le t’a mbaj forte Salin pas vehtes se ne te semes do shkojne qe te dy keta antishqiptare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *