FOTOT/ Kim braktiset nga 100 mijë ndjekës në Instagram, arsyeja…. celuliti

Pas publikimit të disa fotografive ku të pasmet e Kim Kardashian shfaqen me celulit atë e kanë tradhtuar fansat.

Këto pamje i kanë kushtuar yllit të showbizit, ikjen e 100 mijë ndjekësve në Instagram, të cilët janë befasuar dhe zhgënjyer nga celuliti i saj.

Fotot e shkrepura pa dijeninë e saj, gjatë pushimeve në Meksikë kanë nxjerrë zbuluar celulitin në maksimun në vithet Kardashian.

Vite të tëra për të arritur famën me fotografitë seksi të cilat tani të bëjnë të mendosh se janë realizuar me  photoshop dhe kirurgji estetike  për të treguar perfeksionin e saj,  janë hedhur poshtë nga fotot e realizuara nga paparaci.

Kopertinat sensuale, fotografitë erotike dhe intervistat ku ka treguar bukurinë e të pasmeve të saj, tashmë janë një kujtim i largët.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim2-2.jpg","attachment_id":"675095"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-21.jpg","attachment_id":"675093"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3FABDCDD00000578-0-image-m-44_1493319663164-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3FABDCDD00000578-0-image-m-44_1493319663164.jpg","attachment_id":"675092"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim1-2.jpg","attachment_id":"675094"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3FABDCD900000578-4453126-Undeniable_difference_Kim_s_backside_certainly_does_look_smoothe-a-15_1493329305119-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3FABDCD900000578-4453126-Undeniable_difference_Kim_s_backside_certainly_does_look_smoothe-a-15_1493329305119.jpg","attachment_id":"675091"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim3-2.jpg","attachment_id":"675096"}]

3 komente në “FOTOT/ Kim braktiset nga 100 mijë ndjekës në Instagram, arsyeja…. celuliti”

  1. Akili says:

    Nuk e kuptoj kete milet idiot amerikan,qe i shkojne mbrapa kesaj tarallakje.Kjo eshte nje rrumaduce,159 cm,qe nuk ta ngref.

  2. Haka Tekizoti says:

    Ah, kur do vijë ajo ditë që të kemi politikanë të mençur e të mbetet për t’i gjykuar vetëm nga celuliti!!!

  3. Wendy B says:

    Femer e shpifur. Ka qene simpatike, por qe kur i iku truni ne drejtim te paditur, u be karikature.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *