FOTOT/ Pamje fantastike, larg syve të botës, i vendosur në një ishull, ky është hoteli luksoz në Kanada

Ky hotel luksoz në një ishull kanadez të largët është sikur qëndron në fund të botës.

Për të shkuar atje duhet që të ushëtosh disa orë më anije ose me jaht.

Hoteli ndodhet në një ishull të largët në Newfoundland, Kanada.

Ai është i ndërtuar mbi faqen e një shkëmbi dhe pamja që të fal është tejet spektakolare.

Nga aty mund të shikosh madhështinë e  Oqeanit Atlantik të Veriut.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli-5.png","attachment_id":"674892"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli2.png","attachment_id":"674895"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli1.png","attachment_id":"674894"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli-4.png","attachment_id":"674891"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/hoteli.png","attachment_id":"674893"}]

2 komente në “FOTOT/ Pamje fantastike, larg syve të botës, i vendosur në një ishull, ky është hoteli luksoz në Kanada”

  1. rigoni says:

    Fundi I botes eshte aty ku jeton ti o mjerani gazetar………meso nga fillon bota.

  2. Elbasanlliu says:

    Se ku e ka luksin ky hotel vetem ai gazetar e di…dhe vetem me hotel nuk ngjan…mos ke qene I pire ore shoku gazetar kur e ke botuar….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *