Grupi i PS-së miraton kandidaturën e Metës-s për president

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Grupi parlamentar i Partisë Socialiste i mbledhur gjatë ditës së sotme në selinë e PS-së ka rënë dakord me propozimin e Ilir Metës për President.

Deputetët e PS kanë diskutuar rreth kësaj kandidature në mbledhjen e mbajtur sot  e cila zgjati rreth 1 orë e 30 minuta.

Një ditë më parë kryesia e kësaj partie vendosi unanimisht mbështetjen e kandidaturës së Ilir Metës për President.

LSI gjatë ditës së djeshme i propozoi PS-së dy kandidatura, Ilir Metën dhe Petrit Vasilin.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Grupi i PS-së miraton kandidaturën e Metës-s për president”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *