Maqedonasi që rrahu deputetin Sela: Shtriu poshtë shkë*dhatë shqiptare

Në rrjetin social është përhapur një profil me emrin Kosta Delov i cili është shprehur krenar për rrahjen brutale që e ka ushtruar ndaj liderit të LR­PDSh­së, Ziadin Selës, njofton TetovaSot.

“Ndjenja kur brutalisht e godisja Ziadin Selën me grushta në kokë, e pa përshkruar!

Shtriju poshtë shkë*dhatë shqiptare”, ka shkruar Kosta Delov si i dyshuari kryesor për rrahjen e Selës dhe Zoran Zaevit.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Maqedonasi që rrahu deputetin Sela: Shtriu poshtë shkë*dhatë shqiptare”

  1. S.RAM.B says:

    NE 5 SHTATOR NDESHJA E VERTETE SHQIPERI -MONKEYDONIA DHE SHKUPI DI VISHET KUQ E ZI….DHE PAK DURIM VELLEZERVE SHQIPTAR SE DHE SHKUPI DO CLIROHET NGA JUGO LINDO SKLLAVI.

  2. gfsd says:

    Eh more Kosta qe me duket se e ke te shkruar tani

  3. BB says:

    Puna eshte se shqiptaret nuk harrojne kollaj, o lopcari Delov. I ke bere llogarite gabim, lutu per vehten qe ketej e tutje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *