VIDEO/ Debatoi Doda me Borchardt? Ndoka: Mesila s’foli fare. Betohem, erdhi 15 minuta me vonesë

Pas takimit mes ambasadorëve kryesorë të Perëndimit në Tiranë dhe përfaqësuesit e partive të vogla parlamentare, Mesila Doda është shprehur e irrituar me ambasadorin e OSBE-së, Boschard.

Ajo tha se ka debatuar ashpër me këtë të fundit, për shkak të PD-së.

Por, Nard Ndoka thotë ndryshe.

Sipas tij, Mesila Doda jo vetëm që nuk ka folur fare, por ka shkuar dhe me 15 minuta vonesë në takim.

“Mesila nuk ka folur fare në takimin me ambasadorët.

Betohem! Erdhi 15 minuta me vonesë dhe nuk foli fare, vetëm nëse i ka thënë në korridor” tha Ndoka para gazetarëve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Debatoi Doda me Borchardt? Ndoka: Mesila s’foli fare. Betohem, erdhi 15 minuta me vonesë”

  1. Simon Vrusho says:

    E MJERA SHQIPëËRI!
    No comment. Po gallatë e madhe, po, sigurisht. Më tej no, no comment. Ah, e mjera Shqipëri me të mjerët delenxhinj!

    1. Kujtimi says:

      O gazeta tema pse nxirni kete palaco bure qe nuk ka bureri qe ka fytyren si pi……. Qeni shko ri ne cader o palaco analfabet mbeti shqiperia te gjykosh ti te kercenosh Ramen qe ka krah popullin . Noka mban syze dielli naten qw te duket si LUGAT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *