VIDEO/ Lojtari i rugby bën për spital arbitrin, e godet me grusht dhe i thyen nofullën

Një lojtar francez i ligës së rugby ka  goditur me grusht arbitrin dhe sikur të mos mjaftonte kjo ai zihet edhe me lojtarët e skuadrës tjetër.

Lojtari ende i paidentifikuar po luante për Saint-Esteve në një ndeshje të Kupës Franceze kundër Toulouse dhe kamerat kanë regjistruar momentin kur lojatri godet me grusht arbitrin.

Arbitri, Benjamin Casty u dërgua menjëherë në spital pasi pati dëmtime të rënga në nofull.

Menjëherë pas incidentit presidenti i klubit Saint-Esteve, Christian Cozza, ka dhënë dorëheqjen.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Lojtari i rugby bën për spital arbitrin, e godet me grusht dhe i thyen nofullën”

  1. greece is shit says:

    kafshe fanceze

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *