VIDEO+FOTO/ Policia e lejoi dhunën? Momenti kur polici maqedonas përshëndet dhunuesin…!

Ishte një moment që pastaj shkaktoi dhunën e paprecedentë në Kuvendin e Maqedonisë.

Por, kamerat kanë fokusuar gjithçka, që nga momenti i parë i shpërthimit të dhunës dhe se si policia lejoi dhunuesit.

Ne keto foto mund te shihni se si polici përshëndet dhunuesin që ishte pjesë e grupeve që mbrëme pushtuan Kuvendin e Maqedonisë.

Grupet u futën lirshëm në Kuvend, pa u penguar nga policia. Kjo fotografi tregon se policia aspak nuk ka penguar protestuesit për të bërë dhunë në Kuvend, edhe pse ministri Agim Nuhiu ka thënë se policia ka reaguar ndaj këtij rasti, edhe pse me vonesë, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Si nisi dhuna në Maqedoni, a i lejoi policia protestuesit e dhunshëm?

Ishte një moment që pastaj shkaktoi dhunën e paprecedentë në Kuvendin e Maqedonisë. Por, kamerat kanë fokusuar gjithçka, që nga momenti i parë i shpërthimit të dhunës. “Almakos” ka publikuar kete video se si ka nisur dhuna ndaj deputetëve në Parlamentin e Maqedonisë.

Ndërkohë foto dhe videomaterialet e xhiruara në Kuvend tregojnë se si policia ka reaguar ndaj demonstruesve të dhunshëm.

Nga pamjet shihet se si policia i lejoi demonstruesit sa herë që kanë dashur të hyjnë në ambientet e brendshme, raporton Ina.


Kështu filloi dhuna ndaj deputetëve në… by kohanet

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/polic-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/polic.jpg","attachment_id":"674761"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/polic-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/polic-1.jpg","attachment_id":"674765"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/polic-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/polic-2.jpg","attachment_id":"674767"}]

1 komente në “VIDEO+FOTO/ Policia e lejoi dhunën? Momenti kur polici maqedonas përshëndet dhunuesin…!”

  1. betixho says:

    JA KETE,PRITEJ TE BENTE ME QEVERINE TEKNIKE,OPOZITA ME KUVENDIN ME PARLAMENTARET E MAJTE,NE SE DO TI HAPESH RRUGE KERKESES
    ULTIMATIVE TE LULEZIM BASHES,PER PRANIMIN E NJE QEVERIE TEKNIKE,PER TE CILEN KAM REPLIKUAR DISA HERE, SE DO TE SILLTE RREMUJE DHE PESHTJELLIM,SA NUK DO TA MERTE VESH QENI TE ZONE.SHIKOJENI DHE MENDOJENI MIRE SE SI MUND TA ÇOSH ME DUART E TUA NJE VEND NE PROGRES DREJT SHKATERRIMIT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *