Ambasadorët munguan në zgjedhjen e presidentit, Meta: Faji im. Po sikur të mos zgjidhej…!

Në seancën e djeshme të Kuvendit të Shqipërisë ku shumica votoi me 87 vota pro Ilir Metën si president të ri të vendit, ra në sy mungesa e ambasadorëve të akredituar në vendin tonë.

Ata kanë qenë gjithnjë aktivë dhe të pranishëm në seanca të rëndësishme, por dje nuk u panë të pranishëm në sallë.

Pyetur nga gazetarët për këtë mungesë dhe nëse i erdhi keq që ambasadorët nuk ishin të pranishëm Meta ka dhënë këtë përgjigje.

Prania e ambasadorëve dje mu duk e tepërt, ishte faji dhe përgjegjësia ime, pasi nuk u ftuan të ishin të pranishëm. Ja të mos zgjidhej presidenti dje cfarë do të bënin ambasadorët”– tha Meta.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ambasadorët munguan në zgjedhjen e presidentit, Meta: Faji im. Po sikur të mos zgjidhej…!”

  1. Ivan i madh says:

    Se te gjithe jeni maskarenj dhe nuk beson njeri tjeterin se ja keni me te pa bese sa rezik dhe brenda bandes se hajduteve LSI ka pabesi vetem krimi e korupsioni ju mban te bashkuar. Prandaj kishe frike te fitoje Lu dhe te tjeret se mund te ndodhete bllofi edhe pse miku jot i perbetuar i beri presion kopese se dheneve te grupit parlamentar te PS te votonin bashke vellane e tij hajdutin e kapur ne flagrance me ze e figure Like kufomen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *