FOTOT/ Ilir Meta president: Momentet pikante që s’u panë dje në Kuvend

Ilir Meta është zgjedhur dje president me 87 vota pro dhe 2 kundër.

Më poshtë janë disa nga momentet pikante të seancës së djeshme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-meta-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-meta-3.jpg","attachment_id":"675465"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-meta-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-meta-1-1.jpg","attachment_id":"675466"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-9.jpg","attachment_id":"675467"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-1-2.jpg","attachment_id":"675468"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-2-1.jpg","attachment_id":"675469"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-3-1.jpg","attachment_id":"675470"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meta-4-1.jpg","attachment_id":"675471"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-33-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-33.jpg","attachment_id":"675472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-1-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-1-7.jpg","attachment_id":"675473"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-2-2.jpg","attachment_id":"675474"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/blushi-kryemadhi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/blushi-kryemadhi.jpg","attachment_id":"675475"}]

4 komente në “FOTOT/ Ilir Meta president: Momentet pikante që s’u panë dje në Kuvend”

 1. Life is game says:

  Po Artan Hoxhen pse se kandiduat? Ju te PS vete keni thene qe SB u tall para 4 vjtesh me Artanin!
  Pse s’ja vute dinjitetin ne vend! Ai cdo nate ju demaskon per te miren tuaj!

 2. Shtangistpresident oSpartak says:

  Tradhetari Edvin Rama ja ka kaluar Sali Berishes me krimet ndaj Shqiptareve DHE lojen e dyfishte ne lidhje te ngushte me antishqiptaret, Meta e Basha.

  Eshte turp [er shqiperine te drejtohet e perfaqsohet nga banda mafjoze meta-rama.

  A eshte deshperuar apo zhgenjyer llafazani Spartak ngjala.

 3. vlora.vlora says:

  Bravo z.Rama e bere hajdutin dhe kriminelin president ,mbase te thyejne qafen votuesit kete qershor

 4. Paqesori says:

  EEeeeeeee, nuk thote kot populli , I joti , mishin ta han, por kocken ta ruan !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *