“Shokon” Ylli Manjani, pasi LSI e futi në listë, refuzon të garojë në zgjedhje: Do bëj politikë si qytetar

Pas lajmit se emri i Ylli Manjanit është pjesë e listës së zyrtarizuar nga LSI-ja për të kandiduar si deputet, ka reaguar vetë ish-ministri i Drejtësisë i cili refuzon të bëhet pjesë e garës më 18 qershor.

Manjani ka shkruar  në Twitter se i është mirënjohës LSI-së por do të vijojë të bëjë politikë si qytetar i lirë.

Reagimi i Manjanit 

Sa i takon lajmit të “jashtzakonshëm” të futjes sime në listë, sqaroj se:

Sot Jam propozuar për të qenë thjesht listë por jo për deputet!

LSI vijoj t’i jem mirënjohës, por politika bëhet edhe si qytetar i lirë!

Këtë kam bërë gjithmonë!

manjani

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në ““Shokon” Ylli Manjani, pasi LSI e futi në listë, refuzon të garojë në zgjedhje: Do bëj politikë si qytetar”

 1. Populli says:

  Deshe ta kruaje me Edi Ramen ti. E kupton qe je kurkush. Karagjoz!

 2. Kosta Dhembeli says:

  Asgjë e re ai e di që nuk e preferon kush…mos harrojmë. Tenderit e burgjeve.

 3. malokeria = qeneria says:

  Na plasi hajdari per kete rocken.

 4. a says:

  me ne fund e kuptoj qe u perdor dhe u hodh poshte si mbetyrine

 5. Labi says:

  Aq bagazh ke prandaj je mbrapa liste si lipe shtogu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *