Tiranë, 57-vjeçari vret veten me pistoletë. Letër-amanet familjarëve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një 57-vjeçar u gjet i pajetë në banesën e tij në fshatin Pinet të Ndroqi.

Policia e Tiranës bën me dije se është njoftuar përmes një telefonate gjatë ditës së djeshme rreth orës 22:20, se S.A ishte i pajetë në banesë.

Nga këqyrja në banesë, policia gjeti një pistoletë TT me 1 krehër me 5 fishekë, një fishek në folenë e fishekut, një gëzhojë model “54”. Policia gjeti edhe një letër ku i ndjeri kishte shkruar disa amanete për familjarët.

Duke u bazuar në faktet e mbledhura dhe deklarimet e familjarëve të viktimës, policia thotë se 57-vjeçari ka kryer akt vetëflijimi.

Ai ka lënë edhe një letër me amanete për familjarët e tij.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *