VIDEO/ Monika Kryemadhi shfaq disa pamje të rralla me Metën dhe fëmijët dhe ka një urim të veçantë për djalin që bën 17 vjeç

Monika Kryemadhi ka vendosur të urojë publikisht djalin e saj, që sot mbush 17 vjeç.

Ajo ka postuar edhe një video familjare me këtë rast.

Besar, ti sot je 17 vjeç dhe ndoshta do më kritikosh pak për këtë urim kaq publik.

Por e mbushur me emocione siç ndjehem sot, ti do të mirëkuptosh, ashtu si dhe motra jote Bora bëri 17 vite më parë duke mos u ndjerë xheloze për ardhjen tënde në jetë.

Edhe pse ishte shumë e vogël ajo të deshi dhe të do shumë, pa u merakosur që fëmijë, se ndoshta lindja e djalit të familjes do t’i merrte vëmendjen e vajzës së parë.

Nuk po të shkruaj shumë për Erën, sepse ti e di që ajo nuk do avokat për kauzat dhe dëshirat e saj. Sepse të dy motrat e tua në fakt të duan pa kushte jo vetëm si vëllain e vetëm, por edhe sepse ti di ti duash si askush tjetër në familjen tonë, ashtu sikundër i do dhe je i pazëvendësueshëm edhe për gjyshërit e tu, miqtë, shokët apo dhe mësuesit.

Por sot, teksa të shkruaj këtë urim, ndihem pak në faj që unë nuk i kam shijuar në maksimum të gjitha këto cilësi të tuat. Kjo jo vetëm sepse unë kam qënë gjithmonë e angazhuar me punë, por ndoshta edhe sepse ti me natyrën tënde ke qënë një ndihmë për ne duke na qendruar pranë, edhe kur kemi qenë larg fizikisht.

Do ketë nga ata që mund të pyesin pse kaq publik ky urim për Besarin. Por unë kam vetëm një shpjegim të thjeshtë. Sot, ndihem një nënë si gjithë të tjerat, si ato që postojnë foto dhe marrin urime për ditëlindjet e fëmijëve të tyre në rrjetet sociale, që i’u mbushet shpirti me gëzim kur lexojnë fjalët më të bukura për krijesat që kanë sjellë në jetë. Edhe unë sot jam një si mijëra nënat në Shqipëri, që ngjajnë me njëra-tjetrën si dy pika uji kur bëhet fjalë për dashurinë pa kushte për fëmijët e tyre.

Prandaj, të uroj të jesh gjithmonë i shëndetshëm dhe ky që je sot, Besari që ne njohim dhe duam. Suksese në provime! Paç gjithmonë dashuri në zemrën tënde dhe dhuroje pa fund sepse ajo gjithmonë do kthehet te ty. Të dua shumë!

Plaka jote ☺😝😉 ( ashtu siç të pëlqen ty të më thuash ndonjëherë ) 🙂”, shkruan Kryemadhi.

REMOTE_ADDR:[]

18 komente në “VIDEO/ Monika Kryemadhi shfaq disa pamje të rralla me Metën dhe fëmijët dhe ka një urim të veçantë për djalin që bën 17 vjeç”

 1. lina says:

  Yt shoq eshte yajdut zonje,ju te dy jeni hajdute. Te shkon gjerdani?
  Po apatamentet dhe vilen e ndertuar me gjakun e shqiptareve.? Nuk eshte pak si shume sado extrapeshe qe jeni( ju asnjehere nuk keni qene ne peshe nejse).

 2. Vend i felliqur katundaresh says:

  Nisen vrapin katundaret presidenciale te gjejne pak gjak blu neper arat ku kane lindur

  1. arbereshi says:

   E kupton se me cfare idjote kemi te bejme, jo gjak blu ne vena por shurre ne vena dhe mut ne vend te truve.Po ekspozohen femijet mi katunare e shallvares Leri moj debile femijet se po i prezanton si debile me doren tende

 3. Arben says:

  Aman Tema mos na beni me vjelle. Mire qe do na duhet te mbajme mbi supe peshen e nje presidenti qe kontrollon fijet e krimit dhe te gjithe horrlliqeve ne kete vend te katranosur, por tani duhet tua shesim femijeve tane dhe modelin e shkerdhatokracise si rruga me e qelluar ne jete.

  Hajde ti bejme model te tranzicionit kesoj personazhesh qe nuk kane punuar nje dite ne jeten e tyre vecse kane vjedhur, genjyer, mashtruar e katranosur. Dhe tani kane marre hapa per tu dobesuar dhe per te kuruar ate horrllekun e brendshem qe e kane te shkruar ne balle. Te pakten ju mos na I shisni keto derra si njerez normal.

 4. Tajari says:

  Tregoji djalit tuaj se si Likja udhetoj per tek posti I presidentit …….por mos harro vidion e fameshme

 5. LORA says:

  Nje nene si gjithe te tjerat nuk e uron publikisht ne rrjete sociale driten e saj te syve,femijen e saj.
  Ti je nje nene hajdute komplementare me ate mender burrin tend.
  Mos guxo me te krahasosh veten me grate shqiptare,ne shumice,,,,eshte fymje e patolerueshme prej grave shqiptare.
  Hajde pirdhu e mos n’a caj me menderen,,,,,grua legene.

  1. mira says:

   te puthsha ballin lora. rrofsh ke folur per te gjitha ne grate qe kjo antigrua i ka shkelur me kembe

 6. fani says:

  Te imagjinoj zvarre si Kadafi,ty,tet shoq ,femijet,nje dite.

 7. mon kukaleshi says:

  haaaaaaa cfare urimi si urim ushtarak pa pike ndjenje edhe si none kjo eshte deshtim i gjalle. hajt shyqyr mo qe ka fry buzet me gjelpera se do ja nxjerr leket si zoje e pare.. Bukra pra mooo

 8. Grand says:

  Mos o njerez, eshte dalldi nene! Ajo per femijen te jep gjithe boyen , edhe ato per cka e akuzoni! Eshte ndjenje nene! I lexon edhe djali!

 9. mirel says:

  Kete e mburrte shyme Fatos Nano

 10. Linda says:

  Edhe 100 djali paste jeten e bukur sic eshte vete .Me vjen keq qe shoh te shkruhet kaq ashper nga ne femrat we vetem miresi duhet te nxjerim nga goja . Monika eshte nje grua e forte por sic do nene ajo eshte e brishte si te gjitha ne prandaj mjaft me gjuhen e urrejtjes se risim breza dhe kjo gjuhe po su zbut do na kthehet si bumarang neser.

  1. Lona says:

   @Linda _ Monika eshte nje plehre, nje hadute dhe eshte njesoj si Iliri! Kaq e madhe eshte urrejtja per kete ndyresire saqe shumica e komenteve jane negative! Kjo femer bashk eme te shoqin vodhen floririn shqiptar ne 1997 e kalamjate e saj shkojne bredhin neper amerike neper vende qe ti Linda ti enderrosh…edhe si i bene leket? asnje dite nuk kane punuar ne profesion se te vetmin profesion kane deputtetllikun dmth zhvatjen e vjedhjen, ashtu bene edhe vilat qe kane, e mos harro videon me bllok ne dore te ilirit!e mos na hapni barkun kur thoni lexon djali…ky fare e tyre eshte, genet e hajdutit ka dhe nje mut si ata do behet!!!

 11. Turi says:

  Edhe 100 djali moni. Mesoheni te behet njeri i mire dhe ta doje shqiprini si do ti me liken floririn.

 12. don says:

  Ne keto foto nuk duket dhe aq hajdut..

 13. Palpithnoka says:

  As dy meshkuj e as dy femra.

 14. Labi says:

  Pa tjeter Linda qe Monika qenka grua e forte me ryshfete, po grate e tjera qe ushqejne femijet vetem me buke te thate cfare jane? Joooo mos perlyej ndershmerine me shkerdhaterine.

 15. lelegu says:

  Dava hajdutesh e kriminelesh. Ngordhshin nje ore e me pare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *