FOTOT/ Bukuroshja italiane zbulon këmbët në trasmetim live

Modelja super seksi, këngëtarja italiane  Ana Tatangelo ka shfaqur të gjithë sensualitetin e saj teksa ishte e ftuar në pjesën e parë të emisionit  “I migliori anni”, i cili drejtohet nga gazetari  Carlo Conti.

Me një fustan ngjyrë koral, të hapur në gjoks dhe të çarë në këmbë, ajo është shfaqur mjaft sensuale dhe tepër tërheqëse.

Veshja e saj ka shkaktuar debate në rrjetet sociale mes fansave të saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-43-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-43.jpg","attachment_id":"676502"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-4322-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-4322.jpg","attachment_id":"676503"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-32-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-32.jpg","attachment_id":"676500"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-1.jpg","attachment_id":"676498"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana2.jpg","attachment_id":"676499"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-tatangelo98-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-tatangelo98.jpg","attachment_id":"676505"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-tatangelo-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-tatangelo.jpg","attachment_id":"676504"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ana-34.jpg","attachment_id":"676501"}]

1 komente në “FOTOT/ Bukuroshja italiane zbulon këmbët në trasmetim live”

  1. Gopisti në pension says:

    Kjo është bukuroshja !? Ju paski pritur mo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *