FOTOT/ Destinacionet më të lira dhe më të bukura për një udhëtim veror në Evropë

Amsterdam, Lisbon, Berlin, Barcelon, Dubrvonik,  Madrit, Pragë, janë disa nga qytetet ku mund të kaloni pushime të paharrueshme.

Në to mund të gjeni bukuri natyrore, arkitekturë të veçantë, gatime tradicionale e shumë gjëra të tjera që do t’i bënin pushimet tuaje tejet të veçanta.

Më poshtë po sjellin disa pamje të bukura të shkrepura në këto  qytete të cilët ja vlen që t’i vizitosh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Positano-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Positano.jpg","attachment_id":"676309"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Prague-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Prague.jpg","attachment_id":"676310"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Stockholm-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Stockholm.jpg","attachment_id":"663539"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Madrid-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Madrid.jpg","attachment_id":"676308"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Lisbon-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Lisbon.jpg","attachment_id":"676307"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Krak\u00f4w-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Krak\u00f4w.jpg","attachment_id":"676306"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/florence-CHEAP0516-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/florence-CHEAP0516.jpg","attachment_id":"676305"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Edinburgh-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Edinburgh.jpg","attachment_id":"676304"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Dublin-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Dublin.jpg","attachment_id":"676302"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Dubrovnik-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Dubrovnik.jpg","attachment_id":"676303"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Berlin-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Berlin.jpg","attachment_id":"674465"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Barcelona-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Barcelona-1.jpg","attachment_id":"676299"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Amsterdam-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Amsterdam.jpg","attachment_id":"676298"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Bruges-Belgium-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Bruges-Belgium.jpg","attachment_id":"676301"}]

3 komente në “FOTOT/ Destinacionet më të lira dhe më të bukura për një udhëtim veror në Evropë”

 1. Zigur Qarri says:

  Lir?!!!
  Pragë,Madrit,Berlin në Verë?!
  Kjo ofertë,është sikur sugjerosh dikujt plazhet e njohura ne Dimër!

 2. ABC says:

  Mbase gjeografikisht shumica e njerezve e dine se ku ndodhen keto qytete…..por vetem me foto por pa info se cili qytet eshte cili mos kujtoni se ndihmoni dhe shume qe mos themi nuk ndihmoni fare. Nje shkrim thjesht per te mbushur faqet. Qe te theshit se ju kushton boja do thesha ne rregull. Por ju pertokeni edhe te shtypni germat ne tastjere.

 3. Goni says:

  ABC, keni shume te drejte.
  P.sh., fotografia nr. 14 (e fundit) nuk te jep asnje ide se ku ndodhet..dhe per pasoje nuk te krijon asnje lloj ndjenje interesi.
  Po ashtu dhe fotografite e tjera.
  Sikur shikon kartolina qe nuk e ke idene se ku jane fotografuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *