Rrahja e Zaevit dhe deputetëve në Maqedoni, arrestohet shefi i Kundërzbulimit

Policia ka arrestuar katër persona nga 15 që i kërkon Prokuroria Publike lidhur me dhunën në Kuvend, mëson Alsat-M nga burime jozyrtare.

Njëri nga katër personat, sipas burimeve të njëjta është kryeshef në Drejtorinë për Siguri dhe Kundërzbulim.

11 personat e tjerë ndaj të cilëve është lëshuar flet-arrest janë ende në kërkim nga policia.

Të gjithë 15 personat të cilët po i kërkon MPB-ja, janë pjesë e grupit që pushtuan Kuvendin dhe rrahën deputetë

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rrahja e Zaevit dhe deputetëve në Maqedoni, arrestohet shefi i Kundërzbulimit”

  1. Fuck it says:

    Posi na mbushen mendjen me keto areste. Maqedonia duhet te ndahet, gjysem Shqiperia tjetra Bulgarije. Kta nuk duan bashkejetese, nuk e di pse me kujton te njejten histori me milloshevicin kjo skema maqedone.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *