FOTO LAJM/ Sa të ketë Xhelalin, Basha s’pyet për SHBA e BE

Lulzim Basha ndodhet në një pozitë të vështirë dhe është duke e çuar në greminë Partinë Demokratike.

Me qendrimet e tij radikale, ai ka krijuar kundërshtarë jo vetëm ndërkombëtarët, por dhe vetë brenda partisë së tij.

Por për fat ka Xhelal Mziun, që shfaqet në ambientet e SHQUP-it për t’i dhënë zemër Bashës.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “FOTO LAJM/ Sa të ketë Xhelalin, Basha s’pyet për SHBA e BE”

  1. Asdf says:

    🖕🖕✌🏻✌🏻️👈👈👈🖕🖕🖕🖕PD-së

  2. astrit says:

    Xhelal Ziun thuaj.

  3. Kafesheri..malokeri..shpellari zhelal palla bashk me ata maloket e kamzes qe e votojn ptu rrace e keqe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *