FOTOT/ Çmenduria e studentëve, alkool dhe nudo para provimeve (dhe janë studentë elitarë)

Studentët e Oksfordit në Angli festuan mbrëmë atë që njihet si “Zhytja e Majit”.

Studentët u futën në ujërat e akullt të St. Andreës në Skoci.

Studentët besojnë se kjo zhytje u sjell atyre fat të mirë në provime.

Ndërkohë, qindra studentë të universitetit të Kembrixhit zbritën në një park dje për atë që njihet si “E diela cezariane”.

Festa organizohet përpara provimeve dhe është e mbushur me alkool.

Festa përfundon me atë që njihet si “E diela e vetëvrasjes”.

Vitin e shkuar një student i vuri flakën vetes, por për fat nuk ndërroi jetë.

Për këtë arsye, policia synon ta ndalojë këtë festë 80-vjeçare.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente.png","attachment_id":"676738"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-1.jpg","attachment_id":"676739"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-2.jpg","attachment_id":"676740"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-4.jpg","attachment_id":"676742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-5.jpg","attachment_id":"676743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-6.jpg","attachment_id":"676744"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-3.jpg","attachment_id":"676741"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-8.jpg","attachment_id":"676746"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-9.jpg","attachment_id":"676747"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-12.jpg","attachment_id":"676750"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-13.jpg","attachment_id":"676751"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-10.jpg","attachment_id":"676748"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-14.jpg","attachment_id":"676752"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/studente-11.jpg","attachment_id":"676749"}]

2 komente në “FOTOT/ Çmenduria e studentëve, alkool dhe nudo para provimeve (dhe janë studentë elitarë)”

 1. kurraci says:

  n shqipni hajn njerzit njoni tjetrin si vampirat e drakules,
  po ti shofsh shqiptart neper bot njers me konflikte jan. sherre ,krime,vrasje,burgje…
  kjo esht jeta e shqiptarit.
  kurse bota bo qejf,drog,festa,pidh,qesh,ha,pi,qi,gzo…
  tjeter kultur.
  dhe hajde gzo me qen shqiptar masanej!!
  me mir me qen majmun se t pakten bo qejf majmuni,sesa shqiptar,qe I nxorren syt njeri tjetrit a jua qifsha rracen e qelbur te mutit prehistoric ,qe jan ata!
  yyyy… shqiptar!
  mut! plehr! qen!!

 2. hadhadh says:

  Kurraci, mos fol me shume se e prish. 100% dakord me ty!
  Habiten katnaret e temes si ka munci studentet elitare, si me qene ne epoken e gurit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *