FOTOT/ Njihuni me “adoleshentet” e LSI-së, kandidate për deputete!

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka befasuar me listën e saj të kandidtëve për deputetë.

Kjo, pasi në listë bie në sy numri i madh i vajzave të reja, sidomos në Tiranë.

Kështu, në Tiranë, në krye të listës ndodhet Klejda Gjosha, dhe pas saj është një 24-vjeçare, Kejdi Mehmetaj, e cila kandidon për mandatin e dytë për deputete.

Edhe pse në një moshë kaq të re, kujtojmë që ajo është edhe nënkryetare e LSI-së.

Pas Mehmetaj, vjen sërish një vajzë e re, Florida Kërpaçi.

Më pas vjen një tjetër i ri, Endrit Brahimmlari, dhe vetëm pas tij vjen një politikani pjekur, Luan Rama.

Lista më pas vazhdon me një sërë vajzash shumë të reja në moshë.

EMRAT E LSI PER TIRANEN:

1- Klajda Gjosha

2- Kejdi Mehmetaj

3- Florida Kërpaçi

4- Endrit Brahimllari

5- Luan Rama

6- Klejdi Pojana

7- Ardi Çela

8- Ejona Bixha

9- Ylli Shehu

10- Edmond Rrushi

11-  Ralf Gjoni

12- Rea Kotani

13- Adela Karapici

14- Petrit Vargu

15- Dejana Kallogjerovic

16- Fjona Dani

17- Kristi Xherahu

18- Fatos Kaja

19- Linda Karadaku

20- Kevin Popi

21- Edmond Stojku

22- Ramazan Gjuzi

23- Fatjona Halilaj

24- Ira Vejsiu

25- Tea Islamaj

26- Bora Papanajoti

27- Anxhela Poci

28- Sidjola Basho

29- Rigels Gjikllima

30- Sara Lleshi

31- Erklend Krifsa

32- Muharrem Berisha

33- Agron Xhafa

34- Gajtano Doci

35- Amela Shkoza

36- Ana Hazizaj

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-1.jpg","attachment_id":"676697"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-5.jpg","attachment_id":"676702"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-2.jpg","attachment_id":"676698"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-6.jpg","attachment_id":"676703"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-7.jpg","attachment_id":"676704"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi.jpg","attachment_id":"676696"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-3.jpg","attachment_id":"676700"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-4.jpg","attachment_id":"676701"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-8.jpg","attachment_id":"676705"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-9.jpg","attachment_id":"676706"}]
                 Loading...