Numri dy i PD-së sulmon kolegët e tij që kritikuan Bashën: Këto janë kërcitjet e fundit, kohë e bukur do agojë

Numri dy i PD-së, sekretari i Përgjithshëm, Arben Ristani, ka sulmuar kolegët e tij Topalli, Bregu dhe Selami, pas kritikave ndaj Bashës.

Sipas Ristanit, këto janë kërcitjet e fundit në PD.

Keto jane kercitjet e fundit.

Mesa duket shterngata po mbaron dhe kohe e bukur do agoje”, shkruan Ristani.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Numri dy i PD-së sulmon kolegët e tij që kritikuan Bashën: Këto janë kërcitjet e fundit, kohë e bukur do agojë”

 1. Niku says:

  Ik or burgaxhi, pijanik! Nuk je per ato pune ti!

 2. Fieri says:

  Eshte e vertet . Pas godave te rakise e behesh thumb,agon me te vertet dite e re……..

 3. Populli says:

  Pianec ordiner

 4. demir says:

  Ah, ju doni rripin e Arben Ndokes, ndryshe nuk merrni vesh.

 5. Ervini says:

  ThjeshGomar qe paska fillu me shkrujt poezi

 6. Fatosi-kosove says:

  Selami dhe Bregu jani gati te vetmit ne PD qe kane pasur respektin e shqiptareve dhe te europes,kurse ristani dhe strazimiri eshte turpi i shqiptarizmit,prandaj eshte turp per shqiptaret te jene te perfaqesuar nga pijanec e vrases qe edhe ne aprk te lodrave per femije dalin te armatosur dhe jane te paprekshem nga drejtesia e llalles,pra shqiptaret duhet te ndahen perfundimisht dua te jene te drejtuar nga nje kope vrastare apo duan nje aprti qe punon per qytetaret dhe shqiperine,ka edhe te tjere ne PD si Selami e Bregu por qe nuk kane guxim te dalin ne skene,kurse vrases si ristani,strazimiri,paloka,salijani te varur drejteprdrejt nga sali berisha e lul basha siq duket kan aq shume gjynahe ndaj keti populli sa skan rruge tjeter,ose qadren dhe krimin ose ikjen ne serbi apo rusi sepse vend tjeter qe i strehon keta ska,e paskan edhe meksiken,bolivine apo moldavine e lulit dhe do sa me shpejte vrasin veten me mire do te jete per shqiptaret.

 7. Alidemsi vjeter says:

  Interesant ! Para shume vitesh PD kishte pardesy te bardha, sot sic e shifni jane veshur me trecerekshe gri te shqyera tamam si “Skuadra e ujqerve gri”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *