REPLIKAT/ Komentuesi: Pazarxhi, të gjithë politikanët njësoj janë… Ja si i përgjigjet Rama

Në postimin më të fundit që Kryeministri Rama bëri në facebook ku shkruante, “Nesër në Elbasanin e votuesve të parë dhe rinisë elbasanase, që në 18 qershor do të bashkohet më shumë se kurrë më parë “,  nuk ka mundur që të mos ketë replika mes tij dhe komentuesve.

Ata e akuzojnë Ramën se po bën show dhe se politikanët janë të gjithë njësoj. Por  Kryeministri nuk u ka mundur që të mos replikojë me to, ja çfarë u thotë.

REPLIKAT

Komentuesja: Qe politikanet jane njesoj , esht e vertete , por je i vleresuar tpakten per ndryshimet dhe permiresimet qe ke bere , uroj perseri ta maresh nje mandat se e meriton!!

Rama: Jo Malvina nuk jane njesoj se po te ishin njesoj edhe gjerat do ishin njesoj, edhe Shqiperia do ishte njesoj dhe asgje s’do ndryshonte kurre 😀 Perqafime

 Komentuesi: Pse justifikohesh votuesit e par votuesit e pare kur ata jan votuesit e 20

Rama: Orland se je edhe juventin, vetem juventinet nuk justifikohen

Komentuesi: Pazarxhi

Rama: Klajdi se jeton edhe ne Londer, ne atdheun e politikes, lexo Churchill-in sa “pazare” ka bere dhe kupto kuptimin e fjales kompromis. Gezuar 1 majin

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “REPLIKAT/ Komentuesi: Pazarxhi, të gjithë politikanët njësoj janë… Ja si i përgjigjet Rama”

  1. Lulu per President says:

    Pazarxhi, drogaxhi , tradhetar- pershkrim me t’ bukur ska.

  2. Edhe ti says:

    E po mire,te pakten e pranove qe bërë pazare ,u tregove i sinqertë .E dimë që shqipëria nuk është anglia por shanset që curcilli te bente nje pakt ne nje hajdut ishin dhe kanë qenë zero!Por këtu te jap te drejte ,duke llogaritur numurin e hajdutëve qe prodhon ky komb nuk kishe zgjidhje tjetër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *