Pas Bregut kundër Lulzim Bashë shpërthen edhe Jozefina Topalli

Pas Majlinda Bregut, edhe ish-numri dy i Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, kërkon reflektimin e Partisë Demokratike, pas paralajmërimeve për të bojkotuar zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit.

Topalli u shpreh përmes një reagimi për Shqiptarja.com se ka tre javë që kërkon të mblidhet grupi parlamentar demokrat për të diskutuar mbi këtë çështje.

“Prej disa javësh kërkoj mbledhjen e Grupit Parlamentar për të diskutuar mbi këto çështje.

Por nuk kam marrë asnjë përgjigje”, u shpreh Topalli për Shqiptarja.com.

Ndërkohë, deputetja demokrate nuk ka marrë pjesë në tubimet e fundit të opozitës.

Bllokimi i rrugëve nga PD, të hënën e kaluar nuk pati si protagoniste Topallin, e cila sqaroi për mediat se ka kërkuar opozitë në fortë në Kuvend.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Pas Bregut kundër Lulzim Bashë shpërthen edhe Jozefina Topalli”

 1. moli says:

  BRAVO zonjat e PD-se !

 2. zana says:

  Bravo Zonje,
  Keshtu te ka hije, je me e paperfolura ne PD. I perket klases se fisnikeve dhe keshtu sillu. Jo dhune, jo bojkot por me parime dhe aletrnative do fitoni.

 3. Zgalem says:

  Jane dy sinjale, se dy gra shqiptare te ditura , jane gati te kacafyten me terrorizmin Basha . Zgalem

 4. ATDHEU says:

  Jo mor jo …po u ikin kariget…..
  Te dyja kane qene sherbetoret deri ne palce e Sali Berishovic.

 5. uskania says:

  Jam një antar i PD-së.Qëndrim shumë i drejtë i Jozefinës, por pse kaq vonë? Ku janë edhe të tjerë si Selami me shokë?Heshtja e tyre është si të presësh në një dhomë me gaz gaz
  asfiksues.

 6. kodrasadikitkk says:

  Pishtare te lirise e demokracise !! Ju lumte duhet ti behet me dije Bashes e Berishes se rruga ste qon askunde ,puna vizioni i drejte ,lirija e demokracija te behen qellimi e synimi yne te ecim si EU e perendimi sepse kemi qaluar e po qalojme fale veprimeve destruktive te interesit personal etjetj…

 7. Ram-ush says:

  burrneshat e Bordellos PD,
  tentojn te perdhunojn bashen 🙂
  pasi jan zhgenjy nga lepirjet e boleve te fishkura e bile-s impotetnte
  te qenit plak saleh-ut .

 8. fieraku NGA ferrasi says:

  Tema keto grate dhe jehona juaj
  Vetem nder i beni Bashes.

 9. Ledio says:

  Klani kryesor i PD i merr urdherat nga Beogradi edhe ne krye ka Sali Serbin edhe Lulushen, kurse klani tjeter eshte me pro -perendimor por pa fuqi per te marre situaten ne duar, vetem bejne zhurme lart e poshte.

 10. Shani says:

  Bravo Zonja e keni perkrahjen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *