Bajerni i Mynihut futet në garë për Mbappe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Edhe Bajerni i Mynihut ka hyrë në garë për transferimin e yllit të Monacos, Kylian Mbappe

Sipas Calciomercato.com, disa vëzhgues të kampionëve të gjermanisë e kanë monitoruar nga afër yllit të Monacos, Kylian Mbappe.

Thuhet se Carlo Ancelotti po synon që sulmuesin e ri të Francës ta transferoj në Allainz Arena gjatë merkatos së verës.

Mbappe, i cili po shkëlqen me Monacon këtë sezon, kërkohet edhe nga Juventusi, Real Madrid, Barcelona, Arsenal, Manchester United dhe City.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *