Majinda Bregu: Sot mblidhet pas një kohe që s’mbahet mend, grupi ynë parlamentar. Uroj të dëgjohet zëri i arsyes

Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka falenderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur opinionin e saj dje lidhur me kritikat që ajo kishte ndaj Bashës dhe për vendimin e tij që PD të mos futet në zgjedhjet e 18 qershorit.

Përmes një statusi në facebook Bregu shkruan se sot mblidhet pas një kohe që s’mbahet mend,grupi ynë parlamentar.

Statusi i plotë

Faleminderit te gjithe atyre qe me mbeshteten pas alarmit tim ne keto ore te veshtira

Faleminderit per miqte e PD dhe Familjes se Djathte Europiane…..

Mirekuptim per ata qe thane ke te drejte por fole vone.

Keqardhje per kedo qe nuk la llaf pathene nga fyerjet personale deri tek shpallja armik meqe guxoj e them lirshem ate qe mendoj se duhet te ndodhe ne PD.

Rendesi ka qe sot mblidhet pas nje kohe qe s’mbahet mend,grupi yne parlamentar.

Uroj qe arsyeja dhe interesi I Shqiperise dhe demokrateve te vertete te dale mbi inercine e nje rruge qe mund te kthehet ne nje te tatepjete pa kthim per Partine time, per Partine me te mire te historise se Shqiperise!

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Majinda Bregu: Sot mblidhet pas një kohe që s’mbahet mend, grupi ynë parlamentar. Uroj të dëgjohet zëri i arsyes”

  1. Niko says:

    TË LUMTË ,MOJ VAJZË!!!!!!🇦🇱🇦🇱

  2. Alban says:

    Ti duhet ti qendrosh afer pd ne kete koh te veshtir dhe jo te thuash kritikat e tua pasi nuk kan vend ne kete moment.

  3. AJLA says:

    SE MBAN MEND TI SE GRUPI ESHT MBLEDHUR HER PAS HER MOJ ZONJE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *