Edhe komisioneri Hahn mesazh PD-së: Angazhohuni brenda establishmentit politik, vetëm kështu mund t’ju ndihmojmë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një tjetër personazh i rëndësishëm i Bashkimit Europian, Johannes Hahn, iu ka dërguar një mesazh demokratëve me video-konferencë, për t’i dhënë fund bojkotit dhe të marrin pjesë në zgjedhje.

Duam angazhimin tuaj si parti politike brenda establishmentit politik.

Vetem kështu mund të gjejmë një zgjidhje për luftën kundër drogës”, thuhet në mesazhin e komisionerit Hahn.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *