Kushti i Ramës për Bashën

Kryeministri Edi Rama i ka bërë sërish thirrje opozitës nga Elbasani, që të marrë pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit.

Rama deklaroi se për të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare, opozita si fillim duhet të votojë vettingun.

“Ata të kthehen në rrugën që humbën për zgjedhjet në 18 qershor.

Por që të hyjë në zgjedhje, në radhë të parë duhet të shkojnë në Kuvend, të votojnë vettingun.

Po votuan vettingun, i mirëpresim që të shkojmë në 18 qershor.

Erdhën, nuk erdhën ata, është detyra jonë, është detyra e secilit prej nesh që të mirëpres çdokënd që do të vij me ne”, deklaroi Rama nga takimi me të rinjtë në Elbasan.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Kushti i Ramës për Bashën”

 1. Peco says:

  Kjo eshte e vetmja gjuhe qe njeh Sali Berisha dhe Lulezim Basha, cdo qendrim tjeter ata e perkthejne ne dobesi.

 2. WEB1 says:

  Ta shikojme edhe kete vettingun famoz,po pastaj për cfare e do bashen ne zgjedhje o derezi,pak probleme po te hap dhe po na hap pa u futur akoma?Po te rreshqiten nga vettingu te tjeret ashtu siç te rreshqiti meta ,mos u lodh kot

 3. Petrit Shkembi says:

  He me te lumte kryeminister!

  Vetingu o do behet, o do behet!!!

  ;-)))

 4. Coli says:

  ETINGU ,LALE!!!
  VETINGU!!
  HEJ,!😀. KU DO TA FUS GISHTIN E MESIT TË LELËS BASHA??? AI QEROSI S’PO NDIHET!!
  E LA VETĒM BASHËN MË DUKET!😀
  BASHA ËSHTË PLAGOSUR ,MË DUKET!
  PO VJEN ERË GJAK!!😅😅😅😅😹😹😹

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *