Lulzim Basha këshillohet me Berishën, para “furtunës”

Lulzim Basha ka zhvilluar një takim të gjatë me Sali Berishën në zyrën e këtij të fundit, para mbledhjes me grupin parlamentar të PD-së.

Ai është këshilluar me këtë të fundit, se çfarë të bëjë, pas kritikave që i kanë plasur brenda PD-së nga disa prej zërave kryesorë të kësaj partie, në lidhje me bojkotin e zgjedhjeve.

Basha deri më tani ka vepruar me kokë të vet (dhe Berishës kuptohet), pa pyetur për strukturat e partisë.

Nuk dihet se çfarë do të bëjë Basha në këtë situatë, kur të gjithë i ka kundër.

E sigurtë është se ai do të veprojë siç e ka këshilluar Berisha.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Lulzim Basha këshillohet me Berishën, para “furtunës””

 1. xhaja nga Kavaja says:

  ja them une ça te beje .
  Vrit veten me mire.

 2. Petrit Shkembi says:

  Vetingu, o do behet, o do behet!!!

 3. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

  prototip sunit byth.ir,i pafytire,pa bese e fe,i pacipe,lamash nuk e ka problem qe ate qe peshtyn ta lepije…………..keta jane turkoshqipfolesit Basha,Berisha,Meta,Mediu,Spahiu,Idrizi,Islami,Hasani,Hyseni e shejtoni me te bir,rasat njethundrakesh arabe!

 4. agimi says:

  Shkoi tek kumbari ( kreu i bandes). Fytyrat e ndyra te PD-se, Ristan pianeci, Flamur nok- trapi, Ed palokeria do te turren sot kunder Majlindes, Eduartit se me Josefinen kan pak frige nga kreu i bandes. keta nuk meritojne asnje vote. Jane plehrat e shoqerise.

  1. LORA says:

   Gimo ,me vjen keq qe nuk e kupton qe te “dy” krahet komandohen nga dr.dhjeramani.Eshte film me ekran te gjere,,,,nga shqup-i ne cader,,,pa perjashtuar majlinda prudentinon dhe ed selamin.
   Tung,Gimo.

 5. Nina says:

  YTTTTTTTTT!!!MIZERJE!!

 6. lari says:

  Më në fund ,do qerrohen këta plehra!
  Do shpëtoj PD, nga këta uzurpator!!👍👍

 7. Popolo albanese says:

  I zente mallkimi i zi !!!
  Aty ku ju dhemb me shume

 8. Albann says:

  Lideri qe s pyet asnje e imerr cendimet vete ( pasi ka bere raportimin te Berisha dhe ne Beogead).
  Kjo eshte opozita?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *