Rama i përgjigjet Nishanit: Thirrja juaj, e vonuar. Por jam gati të ulem me Bashën

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Ramës për ftesën që Nishani i bëri për  tu ulur  një tryezë dialogu me Bashën për të zgjidhur krizën politike në vend.

Përmes një postimi në facebook Rama thotë se jam gati t’i përgjigjem thirrjes suaj kaq të vonuar e të ulem me LB.

Më tej ai i thotë presidentit se  edhe unë jam i shqetësuar për përmasat që po merr kriza e PD!

Statusi i Ramës

Z.President! Edhe unë jam i shqetësuar për përmasat që po merr kriza e PD!

Jam gati t’i përgjigjem thirrjes suaj kaq të vonuar e të ulem me LB

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Rama i përgjigjet Nishanit: Thirrja juaj, e vonuar. Por jam gati të ulem me Bashën”

 1. kashi says:

  edi jo te ulen leri ne gjunje gjate bisedimeve sepse ashtu e meritojne

 2. Briklona says:

  Perse duhet te ulesh, Edi?
  Cfare deshen te gjitha i moren…. aaaaa, vetingu nuk vihet ne pazar!
  Po ndodhi atehere ke zhgenjyer, jo perendimin, por neve, shqiptarve te raskapitur duke kerkuar drejtesi dhe shtet per 25 vjet.
  Nuk ka me arsye te hapesh rruge, ti na perfaqeson ne, popullin dhe populli ne keye rast nuk eshte me ju( nqs do te ndodhe).

 3. Tonini says:

  Edo. Ne se Lulzimja vjen me ata qe i quan aleat, mire ishte te mos e ulje vehten e tri takoje te gjith si tufe. Do ishte fyese te ulej ai Spahiu ne nje tryeze me ty.
  Ne se ti e gjyken se duhet, atehere merre me vehte Petrit Vasilin, Skender Gjinushin, Paskal Milon, Spartak Ngjelen. Ai i PDIU-se mbase nuk vjen se ashtu eshte puna.
  Mos gabo tan i ti leshosh kryetarin e KQZ-se, nuk ke pse ta fyesh ate Biben.

 4. Tonini says:

  Edo. Ne se Lulzimja vjen me ata qe i quan aleat, mire ishte te mos e ulje vehten e tri takoje te gjith si tufe. Do ishte fyese te ulej ai Spahiu ne nje tryeze me ty.
  Ne se ti e gjyken se duhet, atehere merre me vehte Petrit Vasilin, Skender Gjinushin, Paskal Milon, Spartak Ngjelen. Ai i PDIU-se mbase nuk vjen se ashtu eshte puna.
  Mos gabo tan i ti leshosh kryetarin e KQZ-se, nuk ke pse ta fyesh ate Biben.
  Per cdo gje qe te kerkojne, mos lesho pa votuar menjehere Vetingun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *