VIDEO/ Edhe të huajt humor me Bashën: O Lul, dil nga çadra

Kur kanë mbetur vetëm pak orë nga skadimi i afatit për të hyrë në zgjedhjet e 18 qershorit, disa të huaj “lusin” kreun e PD-së  që të dalë nga çadra.

“O Luli, dil nga çadra”.

Me këtë thirrje, dy femra të huaja i bëjnë thirrje Bashës të lërë protestën e të dalë nga cadra.

Këtë video e ka postuar kryeministri Rama në faqen e tij në facebook të cilën ai e ka shoqëruar me disa ikona duke qeshur me të madhe.

😂😂😂

Publié par Edi Rama sur mardi 2 mai 2017

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Edhe të huajt humor me Bashën: O Lul, dil nga çadra”

 1. DANIEL says:

  NUK DAL DOT. ME TREGONI SI TE BEJ. LULI.

  1. gjithashtu malok says:

   keto jane shoqet e ngushta te edit, qe kur ishte azilant ne France.

 2. Loran shehu says:

  Sa keq keni perfunduar vetem kta majmuner po ku perkrahjn i komunista turp qe nxirni ne media kta skandaloz

 3. saliu says:

  hahahhahahahahah fantastike.

 4. Kaonia says:

  Viva revolucion hahahahahh.Gjer ne Kube te paska vajtur nami.

 5. Peco says:

  Perendi, si u katandis PD!!!!!! Dhe te mendosh se ky eshte fillimi i “Republikes se Re”….. Lum humoristet per kete material te pacmuar qe u ofron Lulzim Basha!!!!

 6. santiago says:

  hahahaha ku u katandis Lulekuqja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *