FOTOT/ “Ç’më ka gjetur mua me këtë”: Pamjet që flasin vetë, për takimin Rama-Basha

Bujar Nishani ka ulur më në fund në tryezë, Lulzim Bashën dhe Edi Ramën.

Ata kanë qendruar për tre orë, por nuk kanë arritur asnjë marrëveshje për krizën.

Raportohet se kontaktet vazhdojnë sërish, por fotot e mëposhtme tregojnë më së miri atmosferën mes tyre.

Nga ajo që shihet, Rama e Basha jo vetëm që nuk i japin dorën njëri-tjetrit, por as nuk shihen në sy.

Madje në një foto, ndërsa Basha shfaqet si një fëmijë i lumtur, Rama duket i menduar, sikur thotë “ç’më ka gjetur mua me këtë”!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-3.jpg","attachment_id":"678378"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-4.jpg","attachment_id":"678379"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-5.jpg","attachment_id":"678380"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-6.jpg","attachment_id":"678381"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-7.jpg","attachment_id":"678382"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-2.jpg","attachment_id":"678375"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-1-2.jpg","attachment_id":"678376"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-2-1.jpg","attachment_id":"678377"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-7.jpg","attachment_id":"678384"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-1-3.jpg","attachment_id":"678385"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-2-2.jpg","attachment_id":"678386"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-basha-8.jpg","attachment_id":"678393"}]

19 komente në “FOTOT/ “Ç’më ka gjetur mua me këtë”: Pamjet që flasin vetë, për takimin Rama-Basha”

 1. Baca-Bajram says:

  Vaj medet c’ka gjetur Shqiperin me kete imbecil… S’e kuptoj pse Rama duhet te duroj kaq shume keta debila. Kushtetuat I ka te caktuara afate. Vendi s’mund te mbahet peng nga nje dore cubash e halabake si Lulka e Sali koshplera. N.q. se s’kan vullnetin dhe deshir per te marr pjes ne zgjedhje, atehere ne te semes vajtshin. Kot pret o Ed, se keta do ta zgjasin deri sa te behet ndonje zallamahi, te cilen mund ta bejn vet keta si specialist (sic ben me Azamin – do zoti Lulka heq qafe Salen). Viru cakun, mjaft me me dengla.

  1. atmosfere says:

   Mua me duken shume seksi te gjithe. Ne vend qe te nxjerrin [email protected] dhe te bejne qejf, rrine e sherrosen kot me njeri tjetrin aty. Cfare qejfesh ofron planeti, e me cfare merren keta…

 2. fushebardha says:

  A mondet te me shpjegoj dikush perse jane dy flamuj ne shpinen e Jarit.

  1. Anarko-Sindikalisti says:

   Te dy flamuj komuniste, njeri prodhim kinez, qe u shit per 100- vjetorin e Pavaresise, tjetri eshte ai i Shkolles se Bashkuar, qe Jari e mori me vete kur la sherbimin, si kujtim nga kohet e ndritura.

   1. drejtësia says:

    Janë dy flamuj se njëri është ai që ka modeluar PD dhe tjetri ai që ka modeluar PS .

    S’ka nevojë për më shumë koment…..

  2. Anarko-Sindikalisti says:

   Te dy flamuj komuniste, njeri prodhim kinez, qe u shit per 100- vjetorin e Pavaresise, tjetri eshte ai i Shkolles se Bashkuar,
   qe Jari e mori me vete kur la sherbimin, si kujtim nga kohet e ndritura.

  3. fakti says:

   Flamuri me perkrenaren e Skenderbeut simbolizon institucionin e Presidentit te Republikes .
   Tjetri eshte Flamuri Kombetar .

 3. E vertete says:

  Cna ka gjetur ne me Ju legena Ky do ishte titulli

 4. Anarko-Sindikalisti says:

  Te dy flamuj komuniste, njeri prodhim kinez, qe u shit per 100- vjetorin e Pavaresise, tjetri eshte ai i Shkolles se Bashkuar, qe Jari e mori me vete kur la sherbimin, si kujtim nga kohet e ndritura.

 5. Anarko-Sindikalisti says:

  Te dy flamuj komuniste, njeri prodhim kinez, qe u shit per 100- vjetorin e Pavaresise, tjetri eshte ai i Shkolles se Bashkuar,
  qe Jari e mori me vete kur la sherbimin, si kujtim nga kohet e ndritura.

 6. Kanina e Ismailit says:

  O xhaxhi Edi me ka shpure babai ,nuk kam ardhur vete!…Eh shushunjat e SERBISE,akoma su ngopet me gjake SHqiptaresh?!
  Dobic Beogradi sa djem nenash SHqiptare duhen te paguajne per te mbrojtur familjen SERBE?!

 7. Alben says:

  Basha pagohet nga ruset!

 8. kola says:

  “Basha si femije i lumtur Rama i menduar….”
  A u qifsha grate ju te temes(se duke konsideruar origjinat…ish familje oficerash…kurva i keni),
  po si nuk dhate njeher nje lajm, vetem lajm pa interpretim,shqeto.ndodhi kjo.
  Jeni shitur te Rama me shefin tuaj te parin ,rrace kurvash,fare e keqe e lindjes…nuk u shuakeni ju monster e stepave te Rusise

 9. grand says:

  Flm per ate qe e ka kap kete foto! Rama ne hall! C’e ka gjete me m.. m…! Nje foto sa 1 fjale!
  Basha- djali i keq i popullit dhe Shqiperise!

 10. shkodrani says:

  Luli po ja ben me sy Saliut, Karaxhicit, Ivanovit, Fazllicit, Sashes, Avenir Pekes, ….Ja futem Amerikes. Sovjetski Sojus

 11. tironsi says:

  Basha esht shum i lumtur qe e la babi te shkoj te takimi me Ramen. Rama, esht ne hall se ne xhep ka vetem cokollat, dhe basha i kerkon dhe akullore dhe cokollat

 12. Tina says:

  Basha ka garanci nga RUSËT !!
  Do tja shihni tymin!
  Pas kësaj meseleje,është Berisha,!
  Basha po pregatit GRUSHT -SHTETI,!
  SHQIPTARË!!KINI KUJDES!!!
  MOS BINI PREH E SPIUNËVE!!!😡😡😡😡

 13. qamo says:

  Përkufizimi i fytyrës IDIOTE, Basha-Paloka…!

 14. lelegu says:

  Ju gazetarucet e TEMA-s nuk lodheni duke ia marre ne goje Rames? D.m.th., duhet te kete nje limit edhe gojorja….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *