FOTOT/ Në çadër sytë i kanë nga Presidenca, Aurela i mban të karikuar

Ndërkohë që tek Presidenca po mbahej takimi mes Ramës dhe Bashës, në çadrën e opozitës takii ndiqej ethshëm, si ndonjë ndeshje futbolli.

Ndryshe nga herët e tjera, paraditja e sotme i ka gjetur simpatizantët e opozitës në çadër në fokusuar pas ekranit të madh, duke ndjekur minutë pas minute zhvillimet e takimit mes dy kundërshtarve politike për zgjidhjen e krizës politike.

Ndërkohë siç shihet edhe në foto, për mbarëvajtjen e protestës duket se po kujdeset personalisht bashkëshortja e Bashës, Aurela.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-1.jpg","attachment_id":"678048"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-3.jpg","attachment_id":"678059"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-4.jpg","attachment_id":"678060"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-5.jpg","attachment_id":"678061"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-2.jpg","attachment_id":"678051"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/cader-1-1.jpg","attachment_id":"678049"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aurela-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aurela.png","attachment_id":"678130"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aurela-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aurela.jpg","attachment_id":"678056"}]

4 komente në “FOTOT/ Në çadër sytë i kanë nga Presidenca, Aurela i mban të karikuar”

 1. Kujtimi says:

  Rini se ini mire atje

 2. Shitesi-Fukara says:

  Shitesi “Ambulant”…o Shellaret e PD-se!..Nje “Lutje” kame:mos e Nderprisni “Demostrimin” sepse me prete Buken…me jane rritur te ardhurat keto dite, duke shitur Fara-Luledjelli,fara Kungulli per “Kungujt-PD ist”…
  Por “Kenaqesi” e Madhe ishte kur pashe qe me “Begenisi” edhe Zonja Aurela Basha….jo se Bleu ndonje Gje por me Buzeqeshi me Bureqeshjen e saj prej Bretkose….
  I premtova se edhe “Une Shitesi” do tua “Mbeshtesja” plotesisht dhe Deri ne Funde,jo jo Cadres se Fukara Hallexhi jame..POR THEM TJA MBESHTESE EDHE UNE NJE HERE AURELES..sepse Lulic Bashovivi…eshte per te marre Pilet e VIAGRES…ka mbaruar fare…lol

 3. Xen deledashi says:

  Kjo është bërë si gruaja e Asadit

 4. Feri says:

  Po aurela te boj rolin e mbajtjes ngref te turmave!! Se ai shalngjituri lulush esht pak i zen me jar pakistanezin!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *