FOTOT/ Negociatat në Presidencë me Ramës dhe Bashës, ndërsa ambasadorët takim urgjent në zyrat e BE

Ndërkohë që në selinë e Presidencës vijojnë negociatat për gjetjen e një zgjidhjeje dhe pjesëmarrjen e opozitës në zgjedhje, ambasadorët e Bashkimit Europian janë mbledhur në zyrën e Vlahutin.

Përfundimi i negociatave Rama-Basha pritet të pasohet me një qëndrim publik të ambasadorëve të BE-së lidhur me krizën politike në prag të zgjedhjeve të 18 qershorit, shkruan gsh.al.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ambasadoret-index-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ambasadoret-index.jpg","attachment_id":"678109"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ambasadoret-1-index-1024x575-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ambasadoret-1-index-1024x575.jpg","attachment_id":"678107"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ambasadorete-2-index-1024x575-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ambasadorete-2-index-1024x575.jpg","attachment_id":"678108"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *