FOTOT/ Njihuni me trenin më luksoz dhe spektakolar në botë, që të lë pa fjalë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky më poshtë është treni më luksoz në botë.

Ai është krijuar në Japoni.

Pamjet tregojnë që ai është thjesht spektakolar.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren.jpg","attachment_id":"678013"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-1.jpg","attachment_id":"678014"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-2.jpg","attachment_id":"678015"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-3.jpg","attachment_id":"678016"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-4.jpg","attachment_id":"678017"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-5.jpg","attachment_id":"678018"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-6.jpg","attachment_id":"678019"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-7.jpg","attachment_id":"678020"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tren-8.jpg","attachment_id":"678021"}]
        
        Loading...
        

2 komente në “FOTOT/ Njihuni me trenin më luksoz dhe spektakolar në botë, që të lë pa fjalë”

  1. The Punisher says:

    ….ai eshte krijuar ne Japoni. Hahahahaha ….jepini o “gazetare” thyeni rekorde ne idiotesi. Late nam me google translate.

  2. Xen deledashi says:

    Këtë do bënte edhe Lulushi kur i dhanë bashkinë e Tiranës po si doli koha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *