Manjani këshillon Bashën: Voto vetting-un, të shpëtosh zgjedhjet e lira

Ish Ministri i Drejtesisë Ylli Mnajani I ka dhënë një këshillë kreut të PD Luzim Basha pas takimit që ai zhvilloi me Ramën në ambjentet e Presidencës.

Përmes një potimi në rrjetet sociale Manjani i thotë Bashës votoje vetting-un që të shpëtosh zgjedhjet e lira.

Më tej ai i thotë kreut të PD se duke votuar vetting-un e heq këtë alibi që përdoret padrejtësisht si njollë mbi PD.

Statusi i Manjanit:

Një këshillë për z. Basha: votoje vetting-un të shpëtojnë zgjedhjet e lira!

Hiqe këtë alibi që përdoret padrejtësisht si njollë mbi PD!

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Manjani këshillon Bashën: Voto vetting-un, të shpëtosh zgjedhjet e lira”

 1. Tave balte e nje dopie raki ke xhaja,ec aty. says:

  sa budalla e i trashe je mo Ylli shamunaqes !!!
  Po kete mendim e ka shprehur dhe perseritur ne media prej dy muajsh pijaneci Dash Shehu e ti tani perserit ate ?!

  1. ULLI MAGNA says:

   EDHE dr. ALLAMUDHI NE FILOZOFINE E TIJ ‘SHERUESE’ U FTILLUA GJITHSESI ‘SHPEJT’ QE
   DUHEJ ‘RUAJTUR KOKA’ … NGA ‘KERREJE KETE … E … KERREJE ATE, QE TE SHPETOSH TJETREN …’,
   NDERSA KY ‘ALLAMUDHI KETU’ TANI PAS 3 VJETESH U FTILLU SE KA ARDHE PUNA TEK … ‘KOKA’ …

 2. NjeQytetarOptimist says:

  Kaq naiv nuk te dija Manjano.. Te njihja per shejtan..

 3. Aleksander says:

  Hahahaaahaaaa …po ti beje nje oferte Rama e ti thote s’ka veting po hyre ne zgjedhje !-Basha me gjithe berishe hyjne me vrap ne zgjedhje dhe e dhjesin mè tè gjithe sa kane thene .Halli aty eshte i gjithi o manjan mençuria,te VETTING-u .

 4. a says:

  ky o eshte budall o ben si i goditur se nuk don shume tru qe gjithe halli i pd eshte vetingu dhe ky debili qe u perdor nga likja tani kerkon ti thote pd ate qe ata e dine shume mire por e shikojne veten ne burg me mire nje njolle se burg o ylli debili

 5. Durrsaku says:

  Z.Manjani po thote nje gje te mencur. Hyr ne Parlament e voto vettingun, kete kerkon dhe maxhoranca.

 6. Korçari says:

  Vettingu, sipas këtij llapaqenit Manjan, qenka një “alibi që përdoret padrejtësisht si njollë për PD-në”.
  Jo mor palaço, jo. Edhe ti e di mirë se Salushi e Lul-ushi tërë hallin te Vettingu e kanë, madje e kanë quajtur “komplot të Edi Ramës me disa ambasadorë e përfaqësues të BE-së, që Rama i ka blerë”.

 7. Maloku says:

  O koqe Majani ,po keta kete nuk duan te bejne ,ti si bythe e zgjuar po keshilloke,po nderkombetaret ca kane bere deri tani apo PD priti ti thoje ti si te veproje , sa mediokerr paske qene, si ke ngjare aspak dibranit se ata njihen e jane te zgjuar por ti je shembelltyre me e keqe e malokut.

 8. agim says:

  nuk eshte budall ky djale. Pasi e ‘zaptoi” gjyqsorin me emerimet qe ka bere vitin e fundit se bashku me kryetarin eardhshem te PD-se tani eshte i qete se nuk ka ceting t’ia shkule gjithe ate zullum qe ka bo. Mund t’ia ledhatojne pak me ndonje por ka kaq shume sa qe e di se prape aty do te jene pd-lsi. n’a rrofte ky vetingu.

  agim

 9. tani says:

  Doli edhe ky sahanlepiresi interesaxhi qe shkon ku te fryje era… Po ik more dallkauk me denglat e tua, kujt mendoni se po ja shisni keto pallavra o pallavesh dhe dallaveraxhi…iiiikni more, zhdukuni nga faqja e dheut!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *