VIDEO/ Çmenduria: Këta burra dalin nudo nëpër rrugë…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

5 burra kanë dalë nudo në rrugën Dewsbury, West Yorkshire në Angli.

Ata janë filmuar nga njerëzit të cilët të habitur shikonin se si burrat ecnin në rrugë krejtëshit nudo.

Burrat mbullonin më një dorë  pjesët e tyre intime dhe me dorën tjetër përshëndesnin njërëzit që i filmonin me telefonat e tyre. Ngjarja është filmuar ditën e dielë.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “VIDEO/ Çmenduria: Këta burra dalin nudo nëpër rrugë…”

 1. xhaja nga Kavaja says:

  do ti kene perzene nga çadra se kane kritiku Lulken.
  ishalla i sjell rruga ne Kavaj …

 2. kurraci says:

  kta s jan burra
  kta jan bythqira
  ka edhe n shqipni si kta
  edhe n kosov
  qihen dhe shkerdhehen.#dhe jan edhe ne politik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *