VIDEO/ Kur breshka ja “hip” breshkës…

Dy breshka gjigante u filmuan teksa filluan të çiftëzohen në një kopsht zoologjik në Australi.

Video tregon se si breshka mashkull hipën sipër breshkës femër dhe fillon një seri rënkimesh me zë të lartë përpara vizitorëve.

Këto pamje janë filmuar nga vizitorët në kopshtin zoologjik.

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Kur breshka ja “hip” breshkës…”

 1. kurraci says:

  ksaj i thon “t qime kafshnishtce” mo!
  sa po knaqen ato femnat filmuese atje. te gjitha po qeshin me shpirt prej lumnijet ,sepse perfytyrojn kur ju hypet dhe “gerrhin” mashkulli mbi to..
  nuk thon kot se ” e qimja esht boshti rrotullues I botes”. po s ka t qime s ka univers!
  prandaj edhe shqiptareshat qihen dhe pallohenj rondshem neper motele hotele semafor dhe vaporr…
  qihuni o shqiptaresha
  dhe gerhisni porsi breshka
  sic ka thon dhe vet naploni
  pasi tha tha qif kapertoni
  pidh dhe kar ju po harboni
  porsi breshka ke nallboni…

 2. pidhatoristi says:

  ktu n shqipni po ja hyp kau peles e s po nihet kush,e jo breshka breshkes qe esht mese normal..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *