Wenger kthehet në Francë tek PSG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Paris Saint-Germain po mendon që trajner të ri të emëroj Arsene Wenger.

Drejtuesit e Paris Saint-Germain janë në kërkim të një trajneri të ri, pasi nuk janë të kënaqur me punën e Unai Emeryt, i cili këtë sezon dështoi në Ligën e Kampionëve dhe Ligue 1.

Sipas Sky Sports, kandidat për ta zëvendësuar Emeryn është strategu francez, Arsen Wenger, i cili gjatë verës pritet të largohet nga Arsenali

Përveç Wenger, kandidat për ta marrë drejtimin e Paris Saint-Germain është edhe trajneri italian, Roberto Mancini.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *