A është tërhequr Basha nga kërkesa për dorëheqjen e Ramës?

Gjatë ditëve të fundit, Lulzim Basha nuk e përmend kushtin e panegociueshëm për dorëheqjen e Edi Ramës si kryeministër.

Edhe pas takimit të sotëm, kur ai është pyetur për kushtet e opozitës, ka përmendur qeverinë teknike dhe votimin elektronik.

Insistimit të gazetarëve përse nuk e përmend më dorëheqjen e Edi Ramës, Basha iu përgjigj:

“Unë tani nuk do ta zbuloj këtu skenarin para jush, por ajo që dua të theksoj është se Rama erdhi pa asnjë oferte të re dhe takimi i sotëm ishte njësoj si i djeshmi”.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “A është tërhequr Basha nga kërkesa për dorëheqjen e Ramës?”

  1. Genti says:

    Car do me ti mer BEQIR .Populli nuk ta dha voten as ty as Sale qenit .Ca dreqin kerkon .Shko ne zgjedhje si gjithe te tjeret dhe nqs populli te voton ke te drejte te flasesh dhe kerkosh. Por me perpara jepi rruge vetingut qe te qerohet ajo kaste e ndyre hajdutesh qe ti bashke me Salen e zgjodhet me aq kujdes qe te ruani bythen. Nuk ka njeri normal qe te mos e kuptoje se jeni te dhjere deri ne gryke. Voto vetingun dhe shko ne zgjedhje o hale se po ju afron koha e ndeshkimit.

  2. Kujtimi says:

    BASHA ESHTE NJE LLAPAQEN QE NUK E KA SHOKUN
    LERENI VETEM DHE DO SHIKONI SI DO LUTET

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *